Заступник держсекретаря США в Києві обговорить вибори, боротьбу з корупцією та агресію Росії

Заступник державного секретаря США з політичних питань Девід Гейл відвідає Київ 5-7 березня, повідомляється на сайті Держдепу.
"У Києві 5-7 березня заступник секретаря зустрінеться з високопоставленими українськими офіційними особами та політичними лідерами, щоб підтвердити підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України й засудити триваючу агресію Росії в Україні, включаючи напад 25 листопада в Керченській протоці", - йдеться в оприлюдненому в понеділок на сайті Держдепартаменту повідомленні.
У Держдепі поінформували, що дипломат також обговорить майбутні вибори президента України, антикорупційні та правозахисні питання з урядовими чиновниками і лідерами громадянського суспільства.
Крім цього, Д.Гейл покладе квіти до Меморіалу Небесної сотні, щоб вшанувати пам'ять тих, хто віддав своє життя за свободу під час Революції гідності.