07:01 03.03.2019

На Волині піротехніки знешкодили 14 мін та 1 ручну гранату часів Другої Світової війни

1 хв читати
На Волині піротехніки знешкодили 14 мін та 1 ручну гранату часів Другої Світової війни

На Волині піротехніки знешкодили 14 протитанкових мін і одну ручну гранату часів Другої Світової війни, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Учора вдень житель села Уляники Рожищенського району, копаючи город, натрапив на підозрілі предмети. Чоловік не став їх чіпати і подзвонив на 101. Працівники групи піротехнічних робіт управління ДСНС України в Волинській області вилучили із землі 14 протитанкових мін і одну ручну гранату часів Другої Світової війни,"- йдеться в повідомленні на офіційному сайті ДСНС у суботу ввечері.

За словами співробітників ДСНС вибухонебезпечні предмети знищені в установленому порядку.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський повідомив, що узгоджує деталі візиту до США

Договір з США про спільний Інвестфонд потребуватиме ратифікації в Раді – Зеленський

В угоді про копалини - один із пунктів про гарантії безпеки, вона має бути підписана міністрами – Зеленський

Єрмак обговорив з радником прем’єр-міністра Великої Британії продовження підтримки України

МВФ погодився на створення двох спеціалізованих адмінсудів - окружного і апеляційного, замість Вищого адмінсуду - нардеп

Угоду про мінерали скоріш за все треба буде імплементувати - голова комітету з питань зовнішньої політики

Конституційний суд попередньо відмовив Коломойському в оскарженні норм "антиколомойського" закону

Морський порт і НПЗ у російському Туапсе атакували дрони ГУР – джерело

Президент KSE Милованов: в Міносвіти не сприймають серйозно пропозицію про приватизацію Києво-Могилянської академії

Прем'єр Румунії підтримав підвищення витрат на оборону, але проти відправки військ в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА