Інтерфакс-Україна
08:55 12.02.2019

У Македонії знімають таблички з назвою країни в очікуванні перейменування

1 хв читати
У Македонії знімають таблички з назвою країни в очікуванні перейменування

Влада Македонії в понеділок почала знімати з фасадів державних будівель таблички з назвою країни, повідомляє агентство Associated Press.

Незабаром Македонія змінить офіційну назву на "Республіка Північна Македонія".

Так, напис "Уряд Республіки Македонія" зняли з головної будівлі уряду в Скоп'є. У вівторок тут запланована церемонія за участю прем'єр-міністра Македонії Зорана Заєва, в ході якої, зокрема, буде піднято прапор НАТО, відзначає агентство.

Також влада готується замінити таблички з назвою країни на кордоні з Грецією.

Не всі македонські політики задоволені поспішними діями зі зміною назв на державних будівлях.

"Будівля уряду залишилася без офіційного позначення - це прикре упущення з боку прем'єр-міністра", - заявив прес-секретар опозиційної партії ВМРО-ДПМНЄ Наум Стоілковскі.

У п'ятницю парламент Греції після рішення Македонії про зміну назви схвалив міру, яка дозволяє Македонії стати членом НАТО. Греція через суперечки про назву Македонії блокувала вступ країни в НАТО більше 10 років.

Укладена Афінами і Скоп'є 17 червня 2018 року угода передбачає назву Республіка Північна Македонія.

На своєму саміті в Брюсселі 11-12 липня 2018 року Альянс запросила Македонію вступити в організацію.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Львівської ОВА пропонує обмежити мерство 4 термінами, як у мера Львова Садового

Болгарія не надсилала офіційних заяв щодо продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – пресслужба Міненерго

Сили оборони збили вночі 57 ворожих дронів із 97, ще 34 локаційно втрачені - Повітряні сили

Ворог поранив 5 жителів Донеччини 15 квітня - ОВА

Працівник правоохоронного органу влаштував великий сховок із зброєю у середмісті Києва

Рубіо та Віткофф на тижні відвідають Францію для переговорів щодо України, Ірану та торгівлі - ЗМІ

Буданов: Роботу регіональних консультаційних центрів КШ остаточно врегулювано

Арахамія з сарказмом прокоментував позицію тих депутатів, хто виступає проти продовження воєнного стану

Російська авіація атакувала Херсон, а потім окупанти накрили з артилерії прибувших на місце удару рятувальників і комунальників – Мрочко

НАБУ викрило схему одержання хабарів за неправдиву оцінку землі у Черкаській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА