Інтерфакс-Україна
09:24 11.02.2019

Капітан "Норду" "знайшовся" в Криму

2 хв читати
Капітан "Норду" "знайшовся" в Криму

Капітан затриманого українськими прикордонниками сейнера "Норд" (порт приписки - Керч) Володимир Горбенко, який не виходив на зв'язок з адвокатами з кінця січня 2019 року, перебуває в Криму.

Він дав інтерв'ю "Комсомольской правде". Відео розміщено на сайті видання.

"У мене не було ніяких обмежень на повернення додому. Кордон перетнув законно за паспортом РФ", - сказав В.Горбенко.

Представник компанії-судновласника Ганна Шевельова підтвердила повернення кримчанина на півострів.

Як повідомлялося, 29 січня брат В.Горбенка звернувся до Мелітопольського управління поліції Запорізької області із заявою про зникнення родича. Поліція Запорізької області наступного дня відкрила кримінальне провадження за ст. 155 Кримінального кодексу з додатковою кваліфікацією "безвісти зниклий".

25 березня 2018 року Держприкордонслужба України затримала сейнер "Норд" із десятьма членами екіпажу на борту.

Капітана судна В.Горбенка обвинувачують за ст. 332-1 КК України (порушення порядку в'їзду/виїзду на окуповану територію України з метою завдання шкоди інтересам країни). Пізніше капітану було повідомлено про підозру в скоєнні ще одного злочину - за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним добувним промислом).

Херсонський міськсуд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. На час досудового слідства В.Горбенко перебував у родичів у Мелітополі (Запорізька обл.). Херсонський міський суд 19 червня відмовив у продовженні зобов'язання для капітана В.Горбенка не відвідувати територію АР Крим.

10 січня 2019 року Оболонський районний суд Києва переніс підготовче засідання у справі капітана судна "Норд" на 1 лютого.

4 лютого облікові дані В.Горбенка з'явилися в розділі "зниклі громадяни" на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Згідно з оприлюдненою інформацією, В.Горбенка, 1976 р. н., розшукує Мелітопольський відділ поліції Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області. Датою зникнення зазначено 26 січня 2019 року, місцем зникнення - м. Мелітополь Запорізької області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА