Інтерфакс-Україна
08:27 10.01.2019

В Україні за місяць від переохолодження постраждали понад тисяча людей

1 хв читати
В Україні за місяць від переохолодження постраждали понад тисяча людей

В Україні в період із 12 грудня 2018 року до 8 січня 2019 року до лікарень по медичну допомогу з переохолодженням та обмороженням звернулися 1 037 українців, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Найбільше за цей період від переохолодження та обморожень постраждали в Донецькій (135 осіб), Харківській (121), Дніпропетровській (117), Київській (90) та Одеській (69) областях", - йдеться в повідомленні.

Згідно з висновками бюро судово-медичної експертизи, через загальне переохолодження померли 64 людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступниця генсека ООН закликала до повернення до дипломатії: ще не пізно відновити переговори

Кількість жертв серед цивільних у травні перевищила кількість жертв у квітні – ООН

Україну та Молдову можуть розділити на шляху євроінтеграції – Порошенко після розмови з єврокомісаркою Кос

Дуже позитивна розмова з посланцями Трампа була присвячена перспективам саміту G7 та настроям у Москві – Зеленський

Зеленський поговорив телефоном із Віткоффом та Кушнером

УЧХ допомагав постраждалим у Запоріжжі після удару російського безпілотника

Завершені роботи з ліквідації наслідків російського удару по поштовому терміналу в Харкові – ДСНС

Свириденко: уряд створює більше можливостей для навчання молоді в Україні

Україна на фінальній стадії реформ у сферах верховенства права – Качка

Це був безрозсудний удар по людях і світовій системі ядерної безпеки – голова НР "Енергоатома" про атаку РФ на ЦСВЯП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА