08:42 30.12.2018

Командувач Об'єднаними силами привітав військових з прийдешніми новорічними святами

1 хв читати
Командувач Об'єднаними силами привітав військових з прийдешніми новорічними святами

Командувач Об'єднаними силами Сергій Наєв привітав військовослужбовців з новорічними святами і висловив переконання що прийде час, коли Донбас буде звільнений, повідомляє прес-центр штабу ООС.

"На жаль, це свято ми зустрічаємо в умовах, коли український народ зі зброєю в руках захищає територіальну цілісність своєї держави. У боротьбі з підступним, безпринципним ворогом особовий склад військових частин і підрозділів Об'єднаних сил демонструє високий моральний дух, професійну майстерність та величезну готовність до самопожертви в ім'я встановлення миру і спокою на Донбасі"- розповів С. Наєв.

Командувач ООС також зазначив, що військовослужбовці ООС беруть участь у відновленні життєво важливих об'єктів Донбасу.

"Упевнений, прийде час, коли буде звільнений весь Донбас. І ми відновимо всі мости, дороги, школи, лікарні та інші об'єкти. Новорічне свято - це завжди нові надії. Нехай всі неприємності та негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання обов'язково здійсняться в Новому. А найголовніше, нехай виповниться наша з Вами спільна заповітна мрія - настане мир на нашій рідній землі після перемоги над ворогом"- підсумував С. Наєв.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА