Інтерфакс-Україна
08:17 09.12.2018

Порошенко присвоїв звання "Народний артист України" Миколі Кулику

1 хв читати
Порошенко присвоїв звання "Народний артист України" Миколі Кулику

Під час робочої поїздки до Львівської області Президент України Петро Порошенко вручив високу державну нагороду - почесне звання "Народний артист України" художньому керівникові заслуженої академічної капели України "Трембіта" Миколі Кулику.

"Дуже небагато людей у світі, а в Україні їх буквально одиниці. Микола Васильович очолив, став художнім керівником і головним диригентом "Трембіти" ще тоді, коли не відродилася Україна", - зазначив Президент.

Глава держави підкреслив надзвичайно важливу роль Миколи Кулика як художнього керівника "Трембіти"

"Коли я дізнався, що сьогодні ввечері буде концерт, я не міг не бути тут для того, щоб подякувати за це служіння Музі, служіння нації і служіння державі", - підсумував П. Порошенко.

Почесне звання "Народний артист України" присвоєно Миколі Кулику за значний особистий внесок у державне будівництво, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожої атаки на Одещині сталося займання причепу вантажного автомобіля "Нової пошти" зі 110 посилками

НАБУ: завершено слідство стосовно колишнього віцепрем’єр-міністра у справі про корупцію в Мінрегіоні

Окупанти атакували дроном цивільну автівку, двоє людей зазнали поранень – Запорізька ОВА

Кабмін продовжив спрощення ввезення товарів для оборони та енергосектору без фінгарантій

Мінветеранів про 2025р: 311 тис. заявок на ветеранський спорт, для майже 10 тис. дітей ветеранів гранти на освіту, автоматично УБД отримали 131,5 тис. осіб

РФ вчергове вдарила по енергооб’єктах "ДТЕК" в Одеській області

7-й корпус ДШВ: Покровськ - стоїть, Мирноград - стоїть, Гришине - стоїть, стоїмо ми - стоїть Україна

На горі Піп Іван температура повітря -17°С - ДСНС

У Київській області після ворожих атак відновлено теплопостачання в Обухівському районі, енергопостачання – у Вишгороді

Кабмін продовжив державну програму антарктичних досліджень до кінця 2027р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА