Інтерфакс-Україна
07:18 09.12.2018

Судді з Маріуполя, впійманому на хабарі, повідомлено про підозру

1 хв читати
Судді з Маріуполя, впійманому на хабарі, повідомлено про підозру

Судді з Маріуполя, який підозрюється в одержанні неправомірної вигоди повідомлено про підозру, повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України.

"7 грудня 2018 судді одного з районних судів міста Маріуполь і його помічнику, викритим напередодні "на гарячому", повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України ("Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою") - говориться в повідомленні, на офіційному сайті НАБУ в суботу.

Місцевий суддя спільно з помічником просив і отримав неправомірну вигоду за винесення рішення в справі про адміністративне правопорушення. Гроші передавалися двома траншами.

"Відразу після передачі другої частини неправомірної вигоди суддя був викритий "на гарячому"- відзначили в НАБУ.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють з листопада поточного року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україні доведеться піти на певні територіальні поступки РФ – Волтц

Волц про перемовини у Джидді: В якийсь момент ми взяли карту і почали малювати на ній, як ми збираємося закінчити цю війну

Радники з безпеки Німеччини, Франції та Великої Британії неанонсовано вирушили до Вашингтону

Попередньо, у Кривому Розі четверо постраждалих

Зеленський привітав Марка Карні зі вступом на посаду прем’єр-міністра Канади

Членство в ЄС є пунктом номер один економічних гарантій для України, але рішення блокує Угорщина – Зеленський

Ворог завдав ракетного удару по житловому кварталу Кривого Рогу

Зеленський обговорив із головами МЗС Австрії і Португалії оборонну підтримку України

У Кривому Розі гучно, у напрямку міста фіксували швидкісну ціль

Держдеп США введе санкції щодо всіх причетних до примусових депортацій уйгурів до КНР – Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА