07:24 05.12.2018

До МКС у середу має стартувати американський вантажний космічний корабель

2 хв читати
До МКС у середу має стартувати американський вантажний космічний корабель

Ракета-носій Falcon 9 американської компанії SpaceX у середу після добового відтермінування старту має відправити вантажний космічний корабель "Дрегон" (Dragon) з 2,5 тоннами вантажу на Міжнародну космічну станцію (МКС), повідомляє Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA).

За даними НАСА, причиною відтермінування старту стала цвіль, виявлена на харчових батончиках, призначених для проведення дослідів із гризунами на орбіті.

Запуск запланований на 13:16 у середу за північноамериканським східним часом.

При цьому повідомляється, що на тлі погодних умов поблизу космодрому шанс на успішний запуск становить 90 відсотків.

Старт мають намір провести з 40-го пускового комплексу на космодромі НАСА на мисі Канаверал в штаті Флорида.

Це буде вже 16-я місія космічного корабля Dragon до МКС у рамках комерційного контракту НАСА з компанією SpaceX з постачання станції.

18 листопада до МКС пристикувався російський транспортний вантажний корабель "Прогрес МС-10", а днем пізніше - американська "вантажівка" "Сигнус" (Cygnus) компанії "Нортроп Грумман". При цьому запуск "Сигнус", який мав першим пристикуватися до МКС у листопаді, двічі відкладався через негоду в районі космодрому Воллопс у штаті Вірджинія.

Як повідомлялося, в понеділок перший після аварії 11 жовтня російський пілотований корабель "Союз" успішно стартував з космодрому на Байконурі і пристикувався до МКС.

У складі основного екіпажу МКС-58/59 космонавт Роскосмосу Олег Кононенко, для якого цей політ став четвертим, а також астронавт Канадського космічного агентства Давид Сен-Жак і астронавт NASA Енн Макклейн, вони вирушили в космос уперше. На борту МКС їх зустріли росіянин Сергій Прокоп'єв, німець Олександр Герст і американка Серіна Ауньєн-Ченселлор, які повинні повернутися на Землю 20 грудня.

 

 

ОСТАННЄ

Україна підтверджує готовність підписати угоду щодо мінералів з США і просить про гарантії безпеки – прем’єр

Нардепи, політики та медійники розходяться у думках щодо перспектив припинення підтримки України з боку США

Україна не може обговорювати територіальні втрати - Шмигаль

Військова підтримка США продовжується – прем’єр України

Подоляк про постачання зброї: проводимо ретельний аудит того, що можна виробити в межах партнерського співробітництва

Внаслідок ворожих обстрілів на Херсонщині загинув поліцейський, постраждав його колега і 5 цивільних

Запуск американського телескопа для вивчення процесу виникнення Всесвіту перенесено на 7 березня - NASA

Пентагон продовжує кібероперації проти РФ, припинення військової допомоги Україні не підтверджується - ЗМІ

Понад тисячу людей евакуювали через природну пожежу в Японії

ПС ЗСУ: вночі збито 65 з 99-ти ворожих БпЛА, 32 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА