13:34 22.11.2018

В Україні відбулися 54 акції протесту власників автомобілів з іноземною реєстрацією

2 хв читати
В Україні відбулися 54 акції протесту власників автомобілів з іноземною реєстрацією

 Українські правоохоронці отримали 131 повідомлення про перекриття руху по всій Україні під час проведення акцій протесту власниками автомобілів з іноземною реєстрації, заявив заступник голови Національної поліції - керівник патрульної поліції Олександр Фацевич.

Як повідомляє департамент комунікації МВС України, під час наради в четвер він розповів, що загалом у 23 регіонах України відбулися 54 акції, в яких взяли участь 5,8 тисячі учасників на 3,4 тисячах автомобілів. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 18 фактів кримінальних правопорушень.

"У більшості регіонів акції власників автомобілів з іноземною реєстрацією відбулися без грубих порушень... На жаль, під час спроби активістів у Рівненській області внести свої корективи до формату заходу, постраждав міліціонер. Однак чітка та принципова позиція поліції повністю зрівноважила гарячі голови окремих учасників", - розповів О.Фацевич.

Як повідомлялося, громадська організація "Авто Євро Сила" розпочала 20 листопада акції громадянської непокори в кожній області України з вимогою скасування законопроектів №8487 і №8488 про внесення змін до Податкового кодексу, який знизить акциз на легкові автомобілі, оскільки ті передбачають скасування коефіцієнта віку в розрахунку вартості акцизу.

20 листопада протестувальники-власники автомобілів з європейською реєстрацією, перекривали низку доріг державного значення в 16 областях. Наступного дня в "Укравтодорі" вранці повідомили про завершення акцій протесту з перекриттям доріг у дев’яти областях і продовження в семи, але пізніше повідомили про акції в 15 областях країни.

21 листопада в Національній поліції України заявили про наміри розблокувати рух дорогами, перекритими протестувальниками-власниками нерозмитнених автомобілів, після чого "Авто Євро Сила" повідомила про завершення акцій протесту й ухвалила рішення перейти до підготовки до наступної акції "Вимагаємо вето від президента!".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА