Інтерфакс-Україна
09:33 07.11.2018

Boeing розішле попередження про небезпеку зриву літаків 737 MAX у піке

1 хв читати

Компанія Boeing розішле операторам нових моделей Boeing-737 MAX попередження, що через помилкові показання системи контролю польоту літаки можуть іти в піке, повідомило в середу агентство Bloomberg.

Як зазначає видання з посиланням на джерело, попередження ґрунтується на попередніх результатах розслідування авіакатастрофи біля берегів Індонезії 29 жовтня. З'явилися відомості, що через неконтрольоване порушення обтікання крила потоком повітря літаки Boeing-737 MAX можуть автоматично опускати ніс униз.

За словами джерела, в попередженні міститимуться вказівки пілотам, як діяти в цих умовах.

Боїнг-737 індонезійської авіакомпанії Lion Air зазнав аварії 29 жовтня над морем біля західних берегів острова Ява. На борту перебували 189 людей. Незадовго до втрати зв'язку пілот запитав дозволу на повернення в аеропорт вильоту й отримав його. Зв'язок із літаком було втрачено через 13 хв після вильоту з аеропорту Джакарти. Літак впав у море і затонув.

Один із чорних ящиків літака виявили 1 листопада. 5 листопада повідомлялося, що у літака Lion Air в Індонезії був несправний датчик швидкості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міністр оборони Британії відвідав Дарницький район Києва

США повідомили про захоплення танкера Olina тіньового флоту РФ

Семеро рятувальників зазнали поранень за добу, загинув медик – МВС

Пошкодження ТЕЦ у Києві не нові для енергетиків і підлягають більш-менш швидкому ремонту – 1-й заступник голови енергокомітету

Кличко: Ситуація в Києві через масовану атаку ворога на критичну інфраструктуру дуже складна, але контрольована

ВАКС конфіскував елітне авто родини екскерівника Харківського обласного ТЦК

Найбільш складно з теплом в Солом’янському, Печерському, Голосіївському районах та на Теремках, оцінюється час на відновлення – директор ЦДЕ

Велика Британія почне постачати Україні у лютому вдосконалені дрони та перехоплювачі – міністр оборони

Україна розраховує на продовження співпраці з Великою Британією – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА