Інтерфакс-Україна
15:07 05.11.2018

У ЄК чекають покарання винних у загибелі української активістки

1 хв читати
У ЄК чекають покарання винних у загибелі української активістки

Офіційний представник Єврокомісії Карлос Мартін Руїс де Гордехуела висловив співчуття від імені ЄК родині та друзям загиблої внаслідок нападу з використанням сірчаної кислоти української активістки Катерини Гандзюк.

"Щодо української влади, ми очікуємо, що вона подвоїть зусилля для проведення розслідування цього злочину та притягне до відповідальності всіх винних", - сказав прес-секретар у понеділок на брифінгу в Брюсселі.

Він при цьому зазначив, що жертва замаху провадила активну роботу для боротьби з корупцією в Україні, а також вказав на інші напади на журналістів і активістів громадянського суспільства в Україні.

"Україна - демократичне суспільство, і ми маємо домагатися, щоб демократія була захищена в Україні", - додав представник ЄК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Готуємося з партнерами до проведення "енергетичного Рамштайну" у форматі G7+

Трагічно загинув член правління "Укренерго" Олексій Брехт

Усім об'єктам критичної інфраструктури Києва відновлено електропостачання - ДТЕК

Сибіга та Каллас обговорили питаннях енергетики та безпеки України

Данія виділяє додаткові 20 млн євро на енергопостачання України

Деякі шанси на підписання Угоди про процвітання у Давосі ще зберігаються – джерело

У Києві створено робочу групу для верифікації когенераційних установок, генераторів та іншого обладнання

Сибіга обговорив із трансатлантичними колегами енергетичну ситуацію та нові пакети оборонної та фінансової підтримки України

Жінка загинула у Херсоні через російський обстріл – ОВА

Атестація наукових установ проведена, щоб збільшувати спроможності вчених в нових, більш потужних інституціях - заступник міністра освіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА