Інтерфакс-Україна
16:25 26.10.2018

Суд відмовився застосувати домашній арешт до Шабуніна у справі про заподіяння тілесного ушкодження Філімоненку

1 хв читати

Дніпровський районний суд Києва на засіданні у п'ятницю відмовився застосувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту стосовно голови правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна у справі про заподіяння тілесного ушкодження помічникові народного депутата Всеволоду Філімоненку, який називає себе журналістом.

"Здоровий глузд переміг, і суд відмовив прокуратурі в застосуванні домашнього арешту для Віталія Шабуніна", - йдеться в повідомленні ЦПК у мікроблозі у Twitter.

Прокурор просив суд узяти В.Шабуніна під домашній арешт на 60 діб.

Суд також допитав свідків Тетяну (Тату) Пеклун, яка була на місці інциденту біля військкомату.

Наступне засідання відбудеться 18 грудня о 14.00.

Як повідомлялося, досудове розслідування встановило, що 8 червня 2017 року В.Шабунін у Києві "під час раптово виниклого конфлікту" завдав В.Філімоненку удару кулаком в обличчя, чим "заподіяв останньому тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості". Ці обставини підтверджуються зібраними доказами, зокрема відеозаписом, протоколом слідчого експерименту, висновком судово-медичної експертизи, показаннями свідків тощо.

Правоохоронці вручили підозру у скоєнні злочину В.Шабуніну за ч.1 ст.122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

16 серпня Дніпровський районний суд Києва обрав В.Шабуніну запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двосторонню зустріч Зеленського й Трампа перенесли на три години раніше – Білий дім

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА