17:01 16.10.2018

У Швейцарії заарештовано майно "банкіра" Курченка

1 хв читати
У Швейцарії заарештовано майно "банкіра" Курченка

 Департамент міжнародно-правового співробітництва Генпрокуратури України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо створення злочинної організації екс-президентом Віктором Януковичем і її структурного підрозділу під керівництвом бізнесмена Сергія Курченка, а також скоєння в її складі тяжких, особливо тяжких та інших злочинів у паливно-енергетичному та банківському секторах економіки, сфері оподаткування та інших.

"Про підозру в участі у цій злочинній організації та у вчиненні низки особливо тяжких злочинів у її складі зокрема повідомлено службовим особам ПАТ "Брокбізнесбанк", який, за даними слідства, був підконтрольний учасникам злочинної організації", - йдеться в оприлюдненому у вівторок на сайті Генпрокуратури повідомленні.

У ході розслідування встановлено, що за участь у злочинній організації та вчинюваних нею злочинах один із колишніх службових осіб  ПАТ "Брокбізнесбанк" отримував значні суми. За повідомленням компетентних органів Швейцарської Конфедерації, встановлено один із рахунків, на який, за даними слідства, переказувалися злочинним шляхом здобуті кошти, а також рахунок одного з підконтрольних злочинній організації підприємств на території цієї держави.

"Наразі вжитими заходами кримінально-правового характеру за запитом Генеральної прокуратури України про міжнародну правову допомогу на зазначених рахунках арештовано кошти загальною сумою $2 млн", - ідеться в інформації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА