Інтерфакс-Україна
13:26 14.10.2018

Інтенсивність вибухів на арсеналі під Ічнею за добу зменшилася, нових осередків тління немає – Міноборони

1 хв читати
Інтенсивність вибухів на арсеналі під Ічнею за добу зменшилася, нових осередків тління немає – Міноборони

У Міністерстві оборони України повідомляють про зниження інтенсивності вибухів на території 6-го арсеналу Міністерства оборони поблизу в Ічнянському районі Чернігівської області в ніч на неділю порівняно з попередньою ніччю.

"Станом на 12.00 на території 6-го арсеналу тривають заходи з ліквідації осередків тління. Наразі нових осередків не виявлено. Загалом інтенсивність вибухів цієї ночі порівняно з аналогічним періодом попередньої доби зменшилася. На технічній території спостерігаються поодинокі вибухи з низькою періодичністю", – повідомляється на сайті оборонного відомства.

Наразі на території арсеналу працює аеророзвідка, пожежні танки, пожежний поїзд, інженерна та спеціальна техніка ЗСУ та спецтехніка ДСНС; авіація ДСНС скидає воду на осередки тління. 15 груп розмінування ЗСУ продовжують працювати на технічній території арсеналу, за межами арсеналу діють піротехнічні групи ДСНС.

Триває відновлення інфраструктури арсеналу, зокрема казармено-житлового фонду силами квартирно-експлуатаційних підрозділів ЗСУ.

"Силами Військової служби правопорядку Збройних сил України, Національної гвардії та Національної поліції організована охорона периметру навколо арсеналу, здійснюється підтримання правопорядку в населених пунктах поблизу арсеналу", – йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА