Інтерфакс-Україна
19:58 23.09.2018

У Норвегії заарештували росіянина за підозрою в розвіддіяльності

1 хв читати
У Норвегії заарештували росіянина за підозрою в розвіддіяльності

У Норвегії громадянина Росії заарештували на два тижні за підозрою в незаконній розвідувальної діяльності. Про це повідомляє Aftenposten з посиланням на поліцію безпеки країни (PST).

За даними видання, 51-річний росіянин провів семінар у парламенті Норвегії стосовно оцифровки даних. У ньому брали участь 79 осіб, які працюють в адміністраціях парламентів, з 34 країн. Семінар організував Європейський центр парламентських досліджень та документації (ECPRD).

Після проведення семінару росіянина затримали в аеропорту Осло в п'ятницю ввечері 21 вересня. У суботу окружний суд Осло відправив його до в'язниці.

Видання зазначає, що його підозрюють у порушенні статті 121 Кримінального кодексу Норвегії, який включає в себе незаконну розвідувальну діяльність проти державної таємниці. Термін покарання становить три роки в'язниці.

Адвокат росіянина розповіла виданню, що він не вважає себе винним і вважає свій арешт "непорозумінням".


 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА