Інтерфакс-Україна
15:29 13.09.2018

У МЗС Великої Британії назвали інтерв'ю підозрюваних в отруєнні Скрипаля повним "брехні і перекручень"

1 хв читати
У МЗС Великої Британії назвали інтерв'ю підозрюваних в отруєнні Скрипаля повним "брехні і перекручень"

У Міністерстві закордонних справ Великої Британії заявили, що інтерв'ю росіян Олександра Петрова та Руслана Боширова, яких Лондон підозрює в причетності до отруєння в Солсбері, являє собою брехня і перекручення, повідомляють британські ЗМІ.

"Ми неодноразово просили Росію відзвітувати про те, що сталося в Солсбері. Сьогодні, як ми і бачили раніше, вони відповіли заплутуванням та брехнею", - йдеться в повідомленні МЗС Великої Британії.

У британському зовнішньополітичному відомстві наголосили, що поліція ідентифікувала двох чоловіків як "основних підозрюваних" у зв'язку з атакою в Солсбері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА