Інтерфакс-Україна
17:41 23.06.2025

Чарльз III прийняв Зеленського перед зустріччю з прем'єр-міністром – ЗМІ

1 хв читати
Чарльз III прийняв Зеленського перед зустріччю з прем'єр-міністром – ЗМІ
Фото: https://news.sky.com/

Король Великої Британії Чарльз III прийняв президента України Володимира Зеленського під час обіду у Віндзорському замку, повідомляє Sky News.

"Володимир Зеленський прибув на обід до Віндзорського замку з королем, перед переговорами з прем'єр-міністром, які відбудуться пізніше сьогодні. Український президент прибув на зустріч, яка не була оголошена заздалегідь", - йдеться у повідомленні на сайті мовника.

Як повідомлялось, попередня зустріч Чарльза та Зеленського відбулася у березні.

Повідомлення проілюстроване спільним фото Зеленського та Чарльза III всередині палацу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

Освітній процес у Сумській громаді буде дистанційним до 1 лютого

Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА