Інтерфакс-Україна
13:19 13.09.2018

Шведська поліція затримала підозрюваного у справі про крадіжку королівських коштовностей

1 хв читати

Правоохоронні органи Швеції затримали чоловіка, підозрюваного в крадіжці коштовностей короля Карла IX та його дружини, йдеться в поширеному в четвер прес-релізі шведської прокуратури.

У документі зазначено, що підозрюваного затримали в другій половині дня в середу.

При цьому вкрадені королівські регалії поки що не виявлено. Поліція продовжує їх пошуки, а також другого підозрюваного у цій справі.

У серпні королівські коштовності XVII століття були вкрадені з собору міста Стренгнес. Грабіжники викрали дві корони - короля Карла IX та його дружини Крістіни, а також королівську державу.

Раніше шведські ЗМІ повідомляли, що злодії втекли з місця злочину на велосипедах, після чого пересіли на моторний човен.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА