Інтерфакс-Україна
10:16 09.08.2018

В Еквадорі введено режим надзвичайного стану через велику кількість біженців із Венесуели

1 хв читати

Влада Еквадору оголосила в країні режим надзвичайного стану у зв'язку з напливом венесуельських біженців, які через Колумбію намагаються дістатися Еквадору, йдеться в заяві еквадорського МЗС.

"Уряд Еквадору впровадив режим надзвичайного стану в провінціях Карчі, Ель-Оро та Пічинча, щоб приділити належну увагу венесуельським мігрантам на північному кордоні країни", - йдеться в повідомленні.

Режим НС, у рамках якого на північ країни буде направлено додаткові бригади лікарів, поліції та соціальних працівників, діятиме до кінця серпня.

У повідомленні наголошується, що кількість венесуельців, котрі прибувають через Колумбію, сягнула цього тижня в середньому 4,2 тис. осіб на добу. При цьому МЗС не уточнює, якою була статистика раніше й чому кількість біженців збільшилася.

Згідно з повідомленням МЗС, міжнародні організації, такі як Агентство ООН у справах біженців, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців і Міжнародна організація у справах біженців, нададуть Каракасу допомогу в зв'язку з масовим переміщенням жителів Венесуели, яка потерпає від економічної кризи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці мають сильніший емоційний зв'язок з батьківщиною, ніж жителі ЄС, – соцопитування

Україна з 22 червня переходить на застосування NCTS Фаза 6, ДМС попереджає про тимчасове закриття системи

Віцепрем'єр Кулеба повідомив про відкриття нової станції попередньої очистки на миколаївському водогоні

Рада розблокувала рішення про спрямування 1,56 трлн грн додвитрат з держбюджету-2026 на оборону

Голова Нацполіції: Ми готові до активної роботи з європейськими партнерами задля змін за стандартами ЄС

В Україну повернули тіла 522 загиблих українців

УПЦ (МП) оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності церкви – адвокат

Ліквідовано канали продажу "трофейної" зброї, серед затриманих – військовий, айтішнік і колишня студентка хімфаку

Короткочасні дощі продовжать іти найближчими днями, лише ночі ставатимуть менш холодними

Росіяни вранці вдарили по Сумах, загинув цивільний чоловік – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА