Інтерфакс-Україна
11:57 27.07.2018

СБУ після повідомлення про мінування перевірила автобуси з вірянами УПЦ (МП), що їхали із Запоріжжя

1 хв читати
СБУ після повідомлення про мінування перевірила автобуси з вірянами УПЦ (МП), що їхали із Запоріжжя

Автобуси з вірянами Української православної церкви (Московського патріархату), що їхали для участі в заходах із нагоди 1030-річчя Хрещення Русі, були зупинені в Запоріжжі через повідомлення про начебто мінування, і після перевірки продовжили рух, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі СБУ.

"Автобуси було зупинено через надходження інформації про начебто мінування. Правоохоронці зупинили їх для перевірки, вибухонебезпечних предметів виявлено не було, і автобуси відправилися далі шляхом прямування", - розповіли в прес-центрі в п'ятницю.

Раніше на сайті УПЦ (МП) з'явилося повідомлення, що представники СБУ заблокували проїзд п'яти автобусів з вірянами Запорізької єпархії під час технічної зупинки на набережній магістралі в місті після "нібито надходження повідомлення про мінування" автобусів.

"Ці люди в грубій формі почали вимагати від священика нашої колони, щоб він їм підкорився і всі вийшли з автобусів і дали можливість їх оглянути вибухотехнікам, які мали начебто під'їхати", - розповів священик Олександр Микитенко, додавши, що протягом понад півтори години після цього так ніхто і не приїхав.

Після того, як були складені протоколи співробітниками СБУ і вірянами, близько 3-ї години ночі автобуси продовжили рух.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість загиблих через ворожий удар по Запоріжжю – ОВА

Зеленський: Робота Повітряних сил по "шахедах" незадовільна, висновки будуть

Зеленський наголосив на персональній відповідальності уряду за стабілізацію ситуації з енергопостачанням, "нелінійні пропозиції" чекає у середу

Brave1 спільно з Palantir запускають платформу Dataroom для тестування та тренування військового ШІ

Радник Зеленського Камишін закликає НАТО адаптувати стандарти оборонних технологій з України

Федоров та Пісторіус обговорили розвиток програми Patriot для України та нарощення поставок ракет IRIS-T та далекобійних артпострілів

Китай не передав РФ жодної готової одиниці озброєння - Буданов

Трамп заявив, що врятував НАТО від відправки на "смітник історії"

Заборона швейцарських органів на ввезення "Шахеда" на виставку в Давосі є оманливим захистом – Пінчук

СБУ: Зареєстровано кримінальне провадження щодо одного із українських блогерів за статтею про держзраду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА