16:11 13.07.2018

У Сумській області розбився легкомоторний літак

1 хв читати
У Сумській області розбився легкомоторний літак

У Сумській області, неподалік села Миколаївка, в п'ятницю на кукурудзяне поле впав легкомоторний літак, пілот загинув, повідомляється на сайті "Телевізійної служби новин" (ТСН, канал "1+1").

Згідно з повідомленням, падіння літака сталося близько 9-ї ранку. За даними поліції, внаслідок падіння загинув 55-річний пілот, імовірно, власник літака.

Літак на замовлення місцевої агрофірми здійснював обробку полів хімікатами.

Слідчі, що працюють на місці події, наразі розглядають дві версії: літак зачепився за високовольтні дроти або технічна несправність двигуна.

За даними поліції, літак впав біля автодороги, що веде до с. Миколаївка.

"Повідомлення... надійшло до чергової частини поліції о 10.28... Пілот загинув на місці пригоди... Попередньо встановлено, що цей літак обробляв кукурудзяні поля", – повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

За фактом падіння літака відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 281 (порушення правил повітряних польотів) Кримінального кодексу, в рамках якого встановлюються причини події.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА