12:13 08.06.2018

СБУ запобігла спробі контрабанди партії раритетів скіфського періоду до РФ

1 хв читати
СБУ запобігла спробі контрабанди партії раритетів скіфського періоду до РФ

 Співробітники Служби безпеки України блокували контрабанду національного культурного надбання на територію країни-агресора - Російську Федерація.

"Під час огляду потягу міжнародного сполучення" Дніпро-Москва "на одному з пунктів пропуску Харківської митниці правоохоронці виявили у жителя Дніпра сорок сім предметів скіфського періоду. Зловмисник приховав антикваріат у так званих технологічних порожнинах вагона", - повідомляє в п'ятницю прес-центр СБ України .

Вилучені предмети старовини передано на мистецтвознавчу експертизу.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч.1 ст.201 Кримінального кодексу України (Контрабанда) тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

СБС вразили ЗРК "Стріла-10М4" на Луганщині

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА