Інтерфакс-Україна
08:01 03.06.2018

Ер-Ріяд загрожує Досі військовою акцією в разі придбання російських С-400

1 хв читати
Ер-Ріяд загрожує Досі військовою акцією в разі придбання російських С-400

Саудівська Аравія пригрозила Катару застосуванням сили в разі, якщо Доха отримає від Росії зенітні ракетні системи С-400, пише в суботу французька газета "Монд".

Згідно з інформацією видання, саудівський король Сальман бен Абдель Азіз Аль Сауд недавно направив в Париж послання, в якому звернувся з проханням до президента Франції Емманюеля Макрона чинити тиск на Катар для того, щоб перешкоджати придбанню російських ЗРС С-400. У посланні, зокрема, висловлюється готовність провести "військову акцію" щодо Катару, якщо він придбає ці комплекси.

"У такій ситуації королівство (Саудівська Аравія) буде готове вжити всіх необхідних заходів для ліквідації цієї оборонної системи, в тому числі і шляхом військової акції", - цитує "Монд" витяги з послання саудівського короля.

Газета нагадує, що про намір придбати російські ЗРС С-400 в січні цього року говорив посол Катару в Москві Фахд бін Мухаммед аль-Аттійя.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА