Інтерфакс-Україна
11:03 16.05.2018

Міненерговугілля та Енергоспівтовариство обговорили питання спецзобов’язань на ринку газу

1 хв читати
Міненерговугілля та Енергоспівтовариство обговорили питання спецзобов’язань на ринку газу

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Енергетичного співтовариство провели переговори, під час яких обговорили питання спеціальних зобов'язань на ринку газу (PSO), поділу компаній за видами діяльності (unbundling) і низку інших питань, повідомила заступник міністра енергетики Наталія Бойко.

"Сьогодні разом з Ігорем Насаликом понад дві години обговорювали з Energy Community і стейкхолдерами важливі питання, вирішення яких відділяє нас від повної імплементації великого блоку євроінтеграційних зобов'язань", - написала вона на своїй Facebook-сторінці у вівторок.

З боку Енергоспівтовариства переговорну групу очолював глава секретаріату організації Янеш Копач.

Як повідомлялося, раніше Кабінет Міністрів України продовжив дію спеціальних зобов'язань (PSO) з продажу природного газу для потреб населення і теплокомуненерго (ТКЕ) за зниженою ціною до кінця травня 2018 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Для потреб армії та на реформу оплати праці військових потрібно 270 млрд грн – нардеп

Начальнику ТЦК на Волині повідомлено про підозру за оформлення фіктивної непридатності до служби

Мінкультури: Зусилля треба концентрувати на першому контакті людини з книжкою, а не на утриманні вже залученої аудиторії

Комітет рекомендував до розгляду в Раді законопроєкт про регулювання руху електросамокатів

У Києві затримано іноземця за підозрою у вбивстві двох знайомих на СТО

Трамп: США завдадуть ударів по Ірану цієї ночі, у недалекому майбутньому захоплять острів Харк та інші нафтові об'єкти

Відповідальний за реформу оборонних закупівель Банік: "Ні обіцянок, ні пробачень" для тих, хто має ознаки зловживань

Рух приміських поїздів на ділянках від Фастова в напрямку Козятина та Миронівки 13-15 червня буде змінено через ремонтні роботи

Зеленський: Для мене "Океан Ельзи" – це український Aerosmith

Зеленський про культурний продукт для нормалізації ЛГБТ: Потрібно з суспільством про все відкрито говорити

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА