Інтерфакс-Україна
13:35 09.05.2018

Суперечка сталася між учасниками акції та тими, хто покладав квіти до Вічного вогню в Києві

1 хв читати

У Києві в парку Вічної Слави біля пам'ятника Невідомому солдату відбулися словесні перепалки між учасниками різних акцій.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", близько 10 молодих людей біля пам'ятника Вічної Слави на могилі Невідомого солдата виконують державний гімн України, а також співають українські народні пісні.

Вони тримають у руках державний прапор і два маленьких плакати: один з написом "9 травня. Зміна окупації нацистської на радянську", на іншому перекреслено словосполучення "День Победы", а нижче написано "День пам'яті".

Крім того, вони періодично скандують "Ні" танцям на кістках" і "Радянська окупація - це не перемога".

Водночас до Вічного вогню йдуть люди, щоб покласти квіти. Деякі з них вступають у дискусію, а іноді трапляються суперечки з учасниками проукраїнської акції, які, у свою чергу, пояснюють незадоволеним, чому, на їхню думку, 9 травня не можна вважати святом, а лише Днем пам'яті.

Поліція комунікації проводить бесіди з учасниками словесних протистоянь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

Загибель Брехта на об’єкті, де він керував ремонтами, свідчить про нього як про справжнього лідера – НР "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА