Інтерфакс-Україна
20:02 08.05.2018

В Україні до кінця 2018 року планують побудувати 15 сховищ боєприпасів

1 хв читати
В Україні до кінця 2018 року планують побудувати 15 сховищ боєприпасів

В Україні цього року планується побудувати 15 сучасних залізобетонних сховищ боєприпасів, роботи розпочнуться в травні.

Як повідомляється на сайті Міністерства оборони України, питання будівництва таких сховищ розглядалося у вівторок у рамках інспектування військового арсеналу в Хмельницькій області главою оборонного відомства Степаном Полтораком.

"Завдання, що постає перед нами, - відповідальне, складне, але цілком здійсненне.(...) Ми будуємо сховища, які не лише надійно захищені від ураження вогневими засобами супротивника, вони передбачають облаштування сучасними автоматичними системами охорони, оповіщення та пожежогасіння", - зазначив С.Полторак.

У Міноборони зазначили, що в Україні в 2018 році заплановано побудувати 15 подібних сховищ на трьох військових арсеналах. Вже розроблено відповідну технічну документацію, проведено тендерні процедури і з травня розпочнуться необхідні будівельні роботи.

Міністр також зазначив, що на базі військових арсеналів будуть створені виробничі потужності зі збірки та ремонту боєприпасів.

"Сьогодні я ще раз переконався, що у нас є всі можливості створити на базі арсеналів Збройних сил України виробничі потужності, спеціально призначені для виробництва боєприпасів шляхом їх складання", - сказав С.Полторак.

За його словами, такий механізм надасть можливість сконцентрувати процеси від виробництва, ремонту і зберігання боєприпасів в одному місці, що створить безпечні умови для населення і значно здешевить логістичну складову.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА