Інтерфакс-Україна
08:18 14.04.2018

Генсек НАТО привітав удари по Сирії

1 хв читати
Генсек НАТО привітав удари по Сирії

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що підтримує удари, нанесені по Сирії США та їх союзниками.

"Я підтримую акцію, розпочату США, Великою Британією і Францією", - йдеться в поширеній заяві генсека.

Він зазначив, що "це знизить можливості режиму (сирійського - ІФ) з нанесення нових атак проти сирійського народу з застосуванням хімічної зброї".

"НАТО розглядає застосування хімічної зброї як загрозу міжнародному миру і безпеці, - підкреслив Є.Столтенберг, і зазначив, що" це вимагає колективної та ефективної відповіді з боку світової спільноти ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цифрова система в’їзду/виїзду EES запрацювала на кордоні з Румунією

Міноборони вперше закупить універсальні польові тенти для військових — бронековдри на суму 132 млн грн

Детективи НАБУ провели обшуки в центральному апараті Держподатслужби та двох її облГУ

Темпи просування окупантів у 2025 році зросли на 22% порівняно з 2024-м, але їх ресурси не безмежні, – ISW

Директор НАБУ: Нам цікаво, звідки взялися кошти у фізичних і юридичних осіб на заставу за фігурантів операції "Мідас"

РФ терміново активізує роботу в Придністровському регіоні Молдови - джерела

Суд випустив детектива НАБУ Гусарова з-під варти - ЦПК

ДБР розслідує справу щодо можливого впливу фігурантів справи "Мідас" на Бюро, нікого з працівників не відсторонено, стверджують у відомстві

Заяви росіян про "захоплення Сіверська" не відповідають дійсності – ОК "Схід"

Найближчими днями в Україні ще потеплішає, натомість майже скрізь дощі, на сході з мокрим снігом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА