Інтерфакс-Україна
16:08 03.04.2018

Один з адвокатів Н.Савченко заявив про самовідвід

1 хв читати
Один з адвокатів Н.Савченко заявив про самовідвід

Один з адвокатів позбавленої недоторканності народного депутата Надії Савченко Віктор Чевгуз подав до Служби безпеки України заяву про самовідвід.

Фотокопію відповідної заяви на ім'я слідчого СБУ з припискою "Самовідвід. Не хотів подавати, але..." В.Чевгуз оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок удень.

У своєму клопотанні адвокат посилається на п. 2, 3 ч. 4 ст. 47 Кримінального процесуального кодексу України. Згідно з цими нормами, захисник у праві відмовитися від виконання своїх обов'язків у разі незгоди з підозрюваним або обвинуваченим щодо вибраного цією особою способу захисту, за винятком випадків обов'язкової участі адвоката; і у разі умисного невиконання підозрюваним або обвинуваченим умов укладеного з адвокатом договору, яке проявляється в систематичному недодержанні законних порад адвоката, порушенні вимог КПК тощо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що Європа має сфокусуватися на російсько-українській війни, а не на Гренландії

Мерц заявив, що від мит Трампа постраждають не тільки європейці, але й американці

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 11, одна людина загинула - прокуратура

Виші вже розгорнули майже 150 пунктів підтримки громадян - Міносвіти

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Зеленський і Федоров погодили кадрові рішення, зокрема, кандидатуру нового заступника командувача ПС ЗСУ

ДТЕК: на Київщині за тиждень було заживлено найбільшу кількість споживачів

Через пожежу у торговельному центрі у Карачі загинула 21 людина – ЗМІ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА