Інтерфакс-Україна
20:14 30.03.2018

Британські поліцейські почали огляд російського авіалайнера в Лондоні

1 хв читати

Британські поліцейські без пояснення причин почали огляд російського лайнера А321, що прилетів з "Шереметьєво" до Лондона, повідомило "Інтерфаксу" інформоване джерело.

"Після того як пасажири покинули повітряне судно, несподівано на борт піднялися поліцейські і наполегливо вимагали від екіпажу залишити літак для того, щоб під час відсутності екіпажу провести там огляд", - сказало джерело.

За його словами, льотний екіпаж відмовився залишати літак, оскільки огляд лайнера за відсутності представників екіпажу неприпустимий.

"Тоді британські поліцейські змусили покинути літак бортпровідників. Пілоти продовжують наполягати на своїй присутності на борту. Тим часом поліцейські почали огляд літака, причини вони не пояснюють. При цьому також наполягають на огляді всього екіпажу", - сказало джерело.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту

Україна та США підтримують ідею перемир’я на Різдво – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА