11:41 08.03.2018

Невідомий з гранатомета стріляв у терасу ресторану в Києві, ніхто не постраждав - поліція

2 хв читати

У Києві невідомий з гранатомета стріляв у терасу ресторану, в результаті події ніхто не постраждав, повідомляє в четвер Відділ комунікації поліції Києва.

"О 2:37 до чергової частини Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення, що на вул. Володимирській горить ресторан. На місце події прибула слідчо-оперативна група та рятувальники, які загасили полум'я. В результаті спалаху ніхто не постраждав", - йдеться в повідомленні.

Поліцейські опитали персонал закладу і вилучили записи з камер відеоспостереження, які зафіксували, як "до ресторану підійшов невідомий і вистрілив з гранатомета; сам тубус виявили неподалік ресторану".

Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України за фактом умисного знищення або пошкодження майна. Правоохоронці розшукують зловмисника.

З ефірі 112.канала прес-секретар столичної поліції Оксана Блищик повідомила також, що в момент інциденту в ресторані перебував персонал і до 10 відвідувачів, яких швидко евакуювали.

ГУ ДСНС України в Києві повідомляє, що після отримання о 2:35 повідомлення про пожежу на вул. Володимирській і прибуття відділення вогнеборців з'ясувалося, що "в прибудові 5-поверхового житлового будинку на І поверсі закладу громадського харчування сталося займання на літній терасі". "О 3:05 пожежа на площі 80 кв. м була локалізована, а о 3:17 - ліквідована; в результаті пожежі пошкоджені меблі, зовнішнє скляне облицювання, стіни і стеля літньої тераси".

Раніше "Espreso.tv" повідомило, що в Києві на вулиці Володимирській, неподалік Національного музею історії України невідомі стріляли з гранатомета у приміщення ресторану. В результаті детонації сталося займання і вигоріло близько 50 кв. м ресторану. Для гасіння пожежі викликали кілька підрозділів ДСНС. Від вибуху в будинку вилетіли шибки у вікнах.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський про розмову з Макроном: скоординували наші плани та майбутні контакти в різних форматах

Польща невдовзі передасть Україні чергову партію у 5 тисяч Starlink – віце-прем'єр уряду Польщі

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 176 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 90 ворожих атак - Генштаб

МОЗ домовився з виробниками про зниження цін ще на більш як 100 препаратів

Сухаревський: сто відсотків дронів, які летять по російській території – українського виробництва

Україна можливо підпише угоду щодо видобутку корисних копалин 28 лютого – ЗМІ

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА