Інтерфакс-Україна
07:16 18.02.2018

Затриманих біля Солом'янського суду активістів відпустили на поруки

1 хв читати
Затриманих біля Солом'янського суду активістів відпустили на поруки

Шевченківський районний суд міста Києва відпустив трьох учасників зіткнень 15 лютого біля Солом'янського суду, на поруки народних депутатів України, повідомив нардеп Єгор Соболєв на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Є.Соболєв заявив, що активіста руху "Визволення" Олександра Федорченка, позивний "Брест", добровольця "Донбасу" Миколу Чудовського, позивний "Чудо", а також добровольця з Грузії Луку Чхетія, позивний "Лука", відпустили на поруки його і нардепів Семена Семенченка, Павла Костенка і Володимира Парасюка.

Також він зазначив, що засідання вела суддя Вікторія Світлицька.

"Чудо, Лука і Брест стали першими з 8-ми затриманих за чотири місяці протестів наших активістів, яких нам віддали на поруки як народним депутатам. Хочу дізнатися більше про суддю Світлицьку. Нам потрібні люди, здатні творити правосуддя", - зазначив Є.Соболєв .

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА