Інтерфакс-Україна
08:10 27.01.2018

Екс-чиновнику в Рівненській області оголошено про підозру

1 хв читати
Екс-чиновнику в Рівненській області оголошено про підозру

Слідчі Рівненської області повідомили колишньому чиновнику про підозру у вчиненні злочинів у сфері службової діяльності, інформувала прес-служба обласної поліції.

"В рамках кримінального провадження, відкритого за матеріалами управління захисту економіки в Рівненській області, слідчі обласного управління поліції з процесуального керівництва прокуратури області повідомили 41-річному жителю про підозру у вчиненні злочинів у сфері службової діяльності, передбачених ч.2 ст.364 та ч. 1 ст.366 КК України", - заявили в поліції.

Правоохоронці встановили, що чиновник, зловживаючи своїм службовим становищем, вніс завідомо неправдиві відомості в офіційні документи.

"Достовірно знаючи про заборону, встановлену Земельним кодексом України, а саме мораторієм на продаж або іншим способом відчуження земельних часток (паїв), він погодив зміну цільового призначення земельних ділянок з "для особистого селянського господарства" на "для індивідуального садівництва", - йдеться в повідомленні відомства.

Відзначається, що зазначені ділянки загальною площею 7,5 га, розташовані на околиці мікрорайону "Північний". Внаслідок зазначених протиправних дій зловмисник фактично вивів землю з пайового фонду.

Досудове розслідування за фактами службового підроблення та зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РФ за тиждень випустила по Україні майже 1100 дронів і понад 50 ракет - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА