20:17 20.01.2018

Озброєні бойовики напали на Intercontinental Hotel в Кабулі

1 хв читати
Озброєні бойовики напали на Intercontinental Hotel в Кабулі

Група озброєних бойовиків напала на готель Intercontinental Hotel в Кабулі. Нападники захопили заручників, є інформація про загиблих

Озброєні бойовики штурмували готель Intercontinental Hotel в столиці Афганістану і захопили заручників. Про це повідомляє телеканал Tolo News з посиланням на МВС країни.

"Бойовики захопили в заручники кілька людей, ще кілька людей загинули", - повідомили у відомстві. Наразі точна кількість поранених і загиблих встановлюється. На місце події прибули співробітники поліції, вони вступили в перестрілку з нападниками.

За даними телеканалу, до атаки був залучений "як мінімум один терорист-смертник", також нападники використовували гранати і автоматичну зброю. Зараз невстановлене число бойовиків ховається в номерах готелю.

За даними Reuters, всередину готелю проникла група "з трьох або чотирьох бойовиків".
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Росіяни попередньо запустили ракети з району Енгельса – Повітряні сили

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

Торговий режим ЄС з Україною після 5 червня може змінитися - віцепрезидент ЄК

Радбез ООН ухвалив резолюцію США "Шлях до миру" в Україні, правка РФ відхилена

Зеленський і Трюдо обговорили оборонну та фінансову підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА