Інтерфакс-Україна
11:29 06.01.2018

Понад 18 тис. правоохоронців забезпечать порядок біля храмів на Різдво в Україні, рятувальники працюють у посиленому режимі

2 хв читати
Понад 18 тис. правоохоронців забезпечать порядок біля храмів на Різдво в Україні, рятувальники працюють у посиленому режимі

Богослужіння з нагоди Різдва заплановані в майже у 14 тис. храмах і церквах України. Безпеку і порядок біля культових споруд забезпечуватимуть понад 18 тис. правоохоронців - поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України, серед яких - вибухотехніки і кінологи.

Як повідомляє департамент комунікації Національної поліції України, очікується, що в святкових богослужіннях з нагоди Різдва Христового візьмуть участь майже 5 млн громадян. Наймасовіші заходи відбудуться у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській та Дніпропетровській областях.

Напередодні поліцейські обстежили культові споруди на наявність вибухонебезпечних предметів.

У різдвяну ніч вулиці населених пунктів і автошляхи додатково патрулюватимуть понад 6 тис. поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії.

Крім того, на період святкування Різдва на посилений режим несення служби переходять і підрозділи Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

З 6 до 9 січня організовано взаємодію ДСНС з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних у проведенні святкових заходів. Здійснюватиметься посилений моніторинг пожежної обстановки на об'єктах з масовим перебуванням людей.

Загалом до ранку 9 січня на цілодобовому чергуванні перебуватимуть близько 7 тис. рятувальників та понад 2 тис. одиниць техніки ДСНС. У стані готовності до застосування для реагування на надзвичайні ситуації та події перебуває також авіація ДСНС - літак Ан-26 медико-санітарного призначення і вертоліт Мі-8.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Німеччина повернулася" – Мерц про плани радикальних витрат на оборону ФРН і три мільярди євро допомоги Україні - ЗМІ.

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА