15:34 11.12.2017

Курченко подасть позов на генпрокурора України через заяви щодо Саакашвілі

1 хв читати
Курченко подасть позов на генпрокурора України через заяви щодо Саакашвілі

Бізнесмен Сергій Курченко заявляє, що не знає лідера партії "Рух нових сил", екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, а з президентом України Петром Порошенком знайомий.

"Саакашвілі не знаю і знати не хочу. А ось з Порошенком ми знайомі, й дуже навіть добре", - цитує заяву С.Курченка його прес-служба, яку наводить видання "КП в Україні".

При цьому С.Курченко стверджує, що в 2013 році купив у П.Порошенка медіа-холдинг UMH-Group за $400 млн.

Він також назвав безвідповідальними заяви генерального прокурора України Юрія Луценка про те, що С.Курченко фінансував протести М.Саакашвілі, спрямовані на повалення існуючої влади.

Крім того, С.Курченко заявив про те, що подає "позов про захист честі та гідності за поширення наклепу до Юрія Луценка".

Як повідомлялося, 5 грудня генпрокурор заявив, що М.Саакашвілі отримав від С.Курченка, який переховується в РФ, $0,5 млн на свою діяльність в Україні: "Громадянин України Северіон Дангадзе за погодженням із Саакашвілі звернувся через довірену особу до Сергія Курченка, який переховується,... щодо питання стабільного фінансування діяльності Саакашвілі в обмін на інтереси членів ОЗГ. Ми зафіксували отримання з російської сторони Саакашвілі близько $0,5 млн".

М.Саакашвілі заявив, що взагалі не знайомий з С.Курченком.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА