Інтерфакс-Україна
13:54 30.11.2017

Співробітники НАБУ незаконно знімали інформацію з мобільних терміналів у понад ста осіб - Луценко

1 хв читати
Співробітники НАБУ незаконно знімали інформацію з мобільних терміналів у понад ста осіб - Луценко

 Детективи Національного антикорупційного бюро України неодноразово порушували законодавство щодо прослуховування, відомо близько сотні таких випадків, заявляє генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Я не знаю жодного випадку, щоб у НАБУ був витік інформації через прослуховування, яке здійснює лише СБУ. Але я знаю випадки, коли НАБУ порушувало законодавство при зніманні інформації з мобільних терміналів. Співробітники НАБУ зняли з терміналів інформацію в майже ста осіб без рішення суду", - сказав він на брифінгу в четвер у Києві.

При цьому Ю.Луценко зазначив, що надання НАБУ права на прослуховування - виключно компетенція Верховної Ради.

"Я не за і не проти, мене це взагалі не хвилює. Але мене цікавить, щоб прослуховування було законним", - сказав генпрокурор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія зараз переорієнтовує удари по логістиці - Зеленський

Сильні морози повернуться в Україну на вихідних

Держкомтелерадіо додало в січні 6 книжок до переліку антиукраїнських видань

Міненерго звернулося до глави держави з проханням присвоїти Брехту звання Героя України

Двоє мешканців Волинської області організували шахрайську схему під виглядом виробництва дронів

Міносвіти затримується з виконанням рекомендацій щодо освіти українських дітей за кордоном - Рахункова палата

Петиція про заборону розміщувати в Києві рекламу електронних цигарок і снюсів не набрала необхідних голосів

Одна людина загинула, п'ятеро зазнали поранень у Херсоні через ворожу атаку на маршрутку

Інформація про окупацію н.п.Тернувате та Річне у Запорізькій області не відповідає дійсності - Волошин

Нацполіція: зафіксовано понад 2 тис. повідомлень про нібито мінування, третину об'єктів вже перевірено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА