Інтерфакс-Україна
09:51 20.11.2017

Невідомі знову залили цементом Вічний вогонь у Києві

1 хв читати
Невідомі знову залили цементом Вічний вогонь у Києві

 У Києві в ніч на 20 листопада невідомі залили цементним розчином Вічний вогонь у парку Вічної Слави.

Як повідомляє в понеділок відділ комунікації поліції м. Києва на сторінці в соцмережі Facebook, близько 7:00 ранку до поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Лаврській у Парку Вічної Слави невідомі загасили Вічний вогонь, заливши його бетоном.

"На місці події поліцейські виявили та вилучили хрест, який правопорушники вставили в залитий бетоном Вічний вогонь", - зазначено в повідомленні.

Слідчі з’ясовують усі обставини події та осіб, причетних до неї. Поліція перевіряє наявність записів камер відеоспостереження. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

На місці події працювали поліція, газова служба та кінологи. За результатами перевірки буде надано правову кваліфікацію події.

Як повідомлялося, аналогічний інцидент стався 7 листопада поточного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА