Інтерфакс-Україна
08:22 11.11.2017

Чотирьох нелегалів з В'єтнаму затримали прикордонники на Закарпатті

1 хв читати
Чотирьох нелегалів з В'єтнаму затримали прикордонники на Закарпатті

Прикордонники Мукачівського загону Державної прикордонної служби України спільно з співробітниками Національної поліції затримали в Закарпатській області нелегальних мігрантів з В'єтнаму в четвер увечері.
"В одному з приватних будинків Берегівського району правоохоронці виявили чотирьох чоловіків азіатської зовнішності без документів. Затримані у віці від 19 до 33 років повідомили, що вони є громадянами В'єтнаму. Під час первинних фільтраційних заходів прикордонники з'ясували, що іноземці потрапили на територію України незаконно і надалі планували продовжити свій шлях в одну з країн Європейського Союзу", - повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.
Для подальшого проведення фільтраційних заходів та складання адміністративних документів затриманих доставили в пункт тимчасового утримання Мукачівського загону. Встановлюється коло осіб, причетних до організації незаконної подорожі нелегалів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

Мерц: Україна отримає позику від ЄС в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: є угода про фінпідтримку України на 2026-2027рр

Китайські власники мережі TikTok продали її американський сегмент – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА