Інтерфакс-Україна
13:22 03.11.2017

Порошенко: ЗСУ вже сьогодні мають перейти на стандарти НАТО

2 хв читати
Порошенко: ЗСУ вже сьогодні мають перейти на стандарти НАТО

Президент України Петро Порошенко заявляє, що українські Збройні сили, зокрема артилерія, мають перейти на стандарти НАТО найближчим часом.

"Вважаю, що вже зараз ми маємо перейти на принципи, які домінують серед наших країн-партнерів, членів північноатлантичного альянсу - НАТО ... Головна характеристика - це точність. Сьогодні українська артилерія повністю відповідає цим вимогам. Ми впевнено просуваємося цим шляхом", - сказав П .Порошенко в с.Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області в п'ятницю з нагоди святкування Дня ракетних військ і артилерії.

Він повідомив, що цього року Збройні сили України отримали понад 600 одиниць зразків ракетно-артилерійського озброєння, понад 250 одиниць приладів нічного бачення і інших сучасних зразків озброєння.

"За цей період були прийняті на озброєння або допущені до експлуатації переносний комплекс "Корсар", безпілотні авіакомплекси "Фурія", "Fly Eye". У рамках допомоги від міжнародних партнерів ми додатково отримали понад 100 приладів нічного бачення, захищених ноутбуків", - поінформував П.Порошенко.

Глава держави також відзначив велику кількість проблем в ЗСУ. "Це стосується як проблем відновлення і модернізації озброєння, забезпечення боєприпасами, створення навчальних центрів підготовки фахівців артилерійських і проведення процесу їх підготовки в повній відповідності з реальними потребами українського війська і стандартами НАТО", - сказав президент.

У зв'язку з цим глава держави розпорядився й надалі нарощувати інтенсивність і якість підготовки українських артилеристів.

П.Порошенко закликав Міністерство оборони України, Збройні сили України і далі нарощувати інтенсивність підготовки артилеристів-ракетників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

Кабмін виділив 99,3 млн грн на відновлення ще трьох будинків у Запоріжжі

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА