Інтерфакс-Україна
14:33 29.10.2017

В Одесі сталася спроба рейдерського захоплення військового об'єкта

1 хв читати
В Одесі сталася спроба рейдерського захоплення військового об'єкта

В Одесі вранці в неділю було здійснено спробу рейдерського захоплення військового об'єкта, викрадено військове майно, повідомляється на сторінці командування Повітряних сил Збройних Сил України в соцмережі Facebook.

"Сьогодні в Одесі близько 8.45 невідомі особи, близько 40 осіб у балаклавах, здійснили спробу рейдерського захоплення частини території військового об'єкта, який є власністю Міністерства оброни України. Невідомі особи, які позиціонують себе як представники торговельно-розважального центру Citу Center, частково демонтували огорожу військової частини А3571 та вивезли військове майно в невідомому напрямку", - йдеться в повідомленні.

На місці події працює військова служба правопорядку та військова прокуратура Південного регіону України, представники повітряного командування "Південь" Повітряних сил Збройних Сил України.

"Командування Повітряних сил ЗСУ застерігає від провокаційних дій поруч із військовими частинами. Адже військовослужбовці добових нарядів відповідно до статутних обов'язків мають право застосовувати зброю під час несення служби. Звертаємося до громадян із проханням повідомляти правоохоронним органам про підозрілих осіб поруч із військовими об'єктами або в місцях розташування військ", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026

Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів

Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА