13:39 09.10.2017

Удова Вороненкова Марія Максакова регулярно спілкувалася зі своїм колишнім чоловіком Тюріним

2 хв читати

 Удова екс-депутата Державної думи Російської Федерації Дениса Вороненкова Марія Максакова регулярно спілкувалася зі своїм колишнім цивільним чоловіком, кримінальним авторитетом Володимиром Тюріним, якого підозрюють в організації вбивства Д.Вороненкова, повідомив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

"Слід наголосити, що в пана Тюріна не було прямого мотиву замовляти це вбивство, і від самого початку, коли ця версія розглядалася, Маша (Марія Максакова - ІФ) вважала її неймовірною, тому що вона з ним регулярно спілкується, він батько двох її дітей, ці діти живуть із ним. І для неї ці висновки - це шок і особиста трагедія", - сказав І.Пономарьов під час спільного брифінгу з генеральним прокурором України Юрієм Луценком у понеділок у Києві.

На думку І.Пономарьова, слідство було абсолютно незаангажованим, і він сам, і М.Максакова довіряють його результатам.

Екс-депутат Держдуми РФ висловив думку, що Росія може видати В.Тюріна Україні, оскільки той має перше громадянство Казахстану.

"Тепер є варіант видати цю людину (В.Тюріна - ІФ). РФ має таку можливість, оскільки він має громадянство Казахстану й отримав російське громадянство набагато пізніше... Згідно з конституцією РФ, він може бути виданий Україні. Або ж РФ скаже, що це наш політичний інтерес, і відмовиться його видавати, і тим самим розпишеться з точки зору того, хто саме був у цьому зацікавлений", - сказав І.Пономарьов.

Він також уточнив, що В.Тюрін є одним із найвідоміших кримінальних авторитетів Росії, "який наразі претендує на звання кримінального короля російського світу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА