Інтерфакс-Україна
11:02 28.09.2017

Україні буде вкрай складно відновити боєзапас, знищений вибухами за два роки - Матіос

1 хв читати
Україні буде вкрай складно відновити боєзапас, знищений вибухами за два роки - Матіос

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявляє, що Україні буде вкрай складно відновити знищений вибухами на артилерійських складах у м. Калинівка Вінницької області бойовий запас.

"У зв’язку з надзвичайно великими втратами боєприпасів за останні два роки внаслідок надзвичайних подій або внаслідок підривів державі буде дуже складно відновити весь цей боєзапас, який за два роки вибухнув - це жахливі сотні мільярдів гривень", - сказав А.Матіос на брифінгу в Одесі в четвер.

Головний військовий прокурор наголосив, що основними причинами, на його думку, є "зашкарублість" системи освоєння виділених коштів і охорони на артилерійських складах, за що відповідає Генеральний штаб Збройних Сил України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА