Інтерфакс-Україна
11:05 21.09.2017

Заява Луценка щодо спецконфіскації грошей Януковича є дезінформацією - адвокат

2 хв читати
Заява Луценка щодо спецконфіскації грошей Януковича є дезінформацією - адвокат

Затвердження генерального прокурора України Юрія Луценка про набуття чинності 21 вересня рішення суду про спецконфіскацію $200 млн коштів екс-президента України Віктора Януковича і його оточення є дезінформацією і вводить громадськість в оману, заявляє адвокат В.Януковича Віталій Сердюк.

"Це новий фейк, який поширює Генеральна прокуратура України про конфіскацію чергових "мільйонів Януковича". Так само, як і поширена раніше інформація про конфіскацію $1,5 млрд. У Віктора Януковича є тільки рахунок в "Ощадбанку" - в Україні, на якому близько 28, 78 млн грн, і ще один, на якому близько 2,26 млн грн. Це особисті кошти, які не є предметом конфіскації", - цитує його прес-служба адвокатського об'єднання" Aver Lex ".

В. Сердюк нагадав, що недавно офіційні структури Швейцарії і Європейської комісії заявили, що не мають інформації про будь-які активи та грошові кошти В.Януковича в Швейцарії і в країнах ЄС. "А проти голови правління "Ощадбанку" вже розглядається позов про поширення неправдивої інформації про понад $1,15 млрд, які нібито розміщені на рахунках Віктора Януковича в "Ощадбанку", - вказав він.

Адвокат також наголосив, що досі невідомо, чому вже наявні рішення про так звану конфіскацію недоступні для суспільства, чому документи приховані від нього. "Чи не тому, що прізвища Януковича там немає і взагалі неможливо підтвердити сам факт цієї конфіскації? Ми спостерігаємо поширення чергової недостовірної інформації з метою дискредитації Віктора Януковича як політичного опонента з використанням для цього службового становища. І чергову спробу відвернути увагу від справи про державну зраду , яка, навіть з використанням всіх задіяних Генеральною прокуратурою засобів впливу, розвалюється на очах", - зазначив він.

В. Сердюк повідомив, що адвокати В.Януковича готують позов про заборону Ю.Луценку поширювати вочевидь неправдиву інформацію, яка вводить суспільство в оману.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

Зеленський взяв на переговори із Трампом Умєрова, Гнатова, Соболєва, Кислицю та Бевза

Зеленський про діалог із суспільством щодо умов миру: в кінці-кінців є референдум, є вибори

Співробітники Управління держохорони чинять спротив працівникам НАБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА