Інтерфакс-Україна
11:23 25.08.2017

Затриманому через вбивство на вул. Шота Руставелі оголошено про підозру

1 хв читати
Затриманому через вбивство на вул. Шота Руставелі оголошено про підозру

Зловмиснику, затриманому в зв'язку з вбивством на вул. Шота Руставелі іноземного громадянина 23 серпня, оголошено про підозру, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Підозру оголошено зао п.12 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу (умисне вбивство, вчинене групою осіб за попередньою змовою).

"Підозрюваного затримали при спробі втекти з місця скоєння злочину на автомобілі. Зловмисником виявився 36-річний чоловік, який тимчасово проживає в столиці. Наразі час з ним проводяться слідчі дії. Також вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", - уточнюють в повідомленні прес-служби.

Як повідомлялося, правоохоронці затримали чоловіка, який, можливо, причетний до вбивства іноземного громадянина на вул. Шота Руставелі в Києві, відкрито два кримінальних провадження - за фактом умисного вбивства та за фактом заволодіння автомобілем, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Слідчі відкрили два кримінальних провадження: за фактом умисного вбивства - ст. 115 і за фактом заволодіння транспортним засобом (зловмисник втік на автомобілі убитого) - ст. 289 Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує до 15 років позбавлення волі.

У ніч на 24 серпня в Печерському районі Києва застрелили громадянина іноземної держави, 1988 р.н.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський сьогодні зустрінеться з Мером, Макроном та Стармером – ЗМІ

Президент Румунії покладає відповідальність за інцидент з морським дроном на Росію як державу-агресора

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки – Генштаб

Зовнішнє електропостачання ЗАЕС відновлено після 15-годинного відключення – МАГАТЕ

Кабмін прогнозує зростання ВВП України на 1,3% або 4,5% в залежності від сценарію

Росія атакувала українські пошуково-рятувальні судна, є постраждалі – Кулеба

Евакуацію 2907 цивільних з прикордонних районів здійснено в Сумській області з початку року – ОВА

Україна залишатиметься головним пріоритетом ЄБРР – щорічні збори

Є накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні, вільно на ПП Смільниця та Нижанковичі

Росіяни поцілили у маршрутку в Запорізькій області: загинув 56-річний водій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА