15:13 24.07.2017

Ремонтники відновили ЛЕП, що йдуть до ДФС, водопостачання в Авдіївці буде налагоджено до ранку

1 хв читати
Ремонтники відновили ЛЕП, що йдуть до ДФС, водопостачання в Авдіївці буде налагоджено до ранку

Ремонтні бригади відновили лінії електропередач (ЛЕП), що живлять Донецьку фільтрувальну станцію (ДФС), постачання води в Авдіївку очікується наступного ранку, а повне відновлення водопостачання - завтра до вечора, повідомив глава військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін.

"ЛЕП, що живлять Донецьку фільтрувальну станцію, відновлено. Протягом години ДФС вже буде з живленням. Ремонтні бригади станції прибудуть туди пізніше. Відповідно, постачання на Авдіївку очікуємо вже вранці, а повне відновлення водопостачання завтра ближче до вечора", - написав П.Малихін на сторінці в Фейсбуці.

За його даними, протягом вівторка населення буде користуватися запасами резервуара чистої води.

Як повідомлялося, 22 липня в результаті бойових дій сталося пошкодження лінії електропередач, що призвело до припинення електропостачання Донецької фільтрувальної станції, яка централізовано забезпечує водою Авдіївку (близько 22 тис. жителів).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА