Інтерфакс-Україна
11:15 29.06.2017

Затримано ще одного фігуранта "справи Курченка"

1 хв читати
Затримано ще одного фігуранта "справи Курченка"

Українські правоохоронці під час розслідування злочинної схеми мільйонних угод з нафтопродуктами бізнесмена-втікача Сергія Курченка, затримали ще одного фігуранта.

"Сьогодні в Києві співробітники СБУ і поліції затримали ще одного фігуранта справи. Відповідно до відведеної йому ролі у злочинній організації затриманий підбирав команду на танкери, придбані Курченком", - написала в четвер уранці прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

В інформації зазначається, що в подальшому затриманий координував діяльність ТОВ "Лагуна-Рені", морських агентів і капітанів танкерів, спрямовану на фіктивну перевалку нафтопродуктів через морський порт Рені (Одеська обл.).

Імені затриманого Л.Сарган не назвала.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція до Кабміну із закликом перенести та меморіалізувати стелу на в’їзді в Донецьку область не набрала необхідних голосів

Ворог атакував Київщину, в одному з районів пошкоджено 8 приватних будинків

Четверо дітей постраждали внаслідок атаки ворожого БпЛА на Сумщині – прокуратура

Уламки ворожого "шахеда" зафіксували в одній з громад Київщини

ППО знищила 61 з 82 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання на 13 локаціях - Повітряні сили ЗСУ

Росіяни вдарили по об'єктах критичної інфраструктури на Житомирщині

Окупанти за добу втратили 1 150 осіб та 187 од. спецтехніки - Генштаб

Під ворожим обстрілом опинилися 27 населені пункти Запорізької області, шість постраждалих і одна жертва

У Києві зафіксували падіння уламків на будинок внаслідок ворожої атаки – МВА

У Львові дрон упав біля пам’ятника Бандері, перекрито дві вулиці - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА