Інтерфакс-Україна
15:12 22.06.2017

Київрада продовжила 50% знижку на оренду комунального майна до 31 жовтня 2017 р.

1 хв читати
Київрада продовжила 50% знижку на оренду комунального майна до 31 жовтня 2017 р.

Київська міська рада (Київрада) продовжила дію 50% зниження вартості оренди комунального майна до 31 жовтня 2017 року, повідомляє його прес-служба в четвер.

Як наголошується в повідомленні, відповідне рішення підтримали 72 депутати Київради.

"На сьогодні вільними є близько 156 тис. кв. м нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади Києва, які можуть бути надані в оренду. Збільшення орендної плати призведе до зменшення надходжень від оренди до столичного бюджету", - йдеться в повідомленні.

Положення Київради про надання в оренду комунального майна було затверджене в 2015 році і передбачало, що ставки оренди розраховуються з урахуванням знижки в 50%. У 2016 році термін дії положення було продовжено до 1 липня 2017 року.

Знижка діє для об'єктів оренди, дата оцінки яких встановлена після 1 вересня 2014 року, і не поширюється на ставки погодинної орендної плати та орендної плати, визначеної за результатами конкурсу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Схвалено ще 22 проєкти для фінансування у межах III етапу Програми відновлення України – Мінрозвитку

Міносвіти спрямувало до вишів держфінансування на підвищення оплати праці педагогічним і науково-педагогічним працівникам

Щонайменше двоє поранених через удар по пасажирському потягу "Барвінкове – Львів – Чоп" на Харківщині – Кулеба

В Україну прибуло 76 аварійних генераторів від ЄС

Апеляційний суд залишив нардепа Дубінського під вартою, можливість застави скасовано

Питання протидії Starlink на російських БПЛА вже в роботі – радники міністра оборони

Аварійно-рятувальні та пошукові роботи на місці влучання БпЛА в Одесі завершено – ДСНС

Чехи менш ніж за тиждень зібрали більше 320 млн грн на генератори для України

Більш як половина опитаних компаній у 2025р фіксувала зростання кількості звільнень серед молоді - дослідження "OLX Робота"

Жовква: Неможливо говорити про безпеку у Європі без гарантування безпеки в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА