13:00 24.05.2017

Печерський райсуд почав обирати запобіжні заходи затриманим під час великої антикорупційної операції податківцям

1 хв читати
Печерський райсуд почав обирати запобіжні заходи затриманим під час великої антикорупційної операції податківцям

Міністр внутрішніх справі України Арсен Аваков повідомив, що в Печерському районному суді м.Києва вже почалися судові засідання щодо обрання запобіжних заходів затриманим чиновникам податкових адміністрацій в рамках проведення великої антикорупційної операції.

"Зараз тривають слідчі дії, сьогодні вже почалося відповідне судове засідання в Печерському суді Києва, і я прошу підтримки з боку суспільства, щоб у нас не сталося, як завжди. І я сподіваюся, що досить високі застави, який ми запропонували разом з прокуратурою, спрацюють, і ми отримаємо відповідне рішення ", - сказав А.Аваков на засіданні Кабінету Міністрів у середу.

Він також поінформував, що в рамках операції "затримані колишній голова управління Міністерства доходів і зборів в Дніпропетровській області Шинкаренко, начальник податкової служби в Луганській області та колишній губернатор області Антипов, голова податкової адміністрації Криму Цвіркун, начальники податкових підрозділів Святошинського, Дарницького, Печерського, Подільського, Шевченківського районів м.Києва, заступник голови податкової Полтавської області, начальник і заступник начальника ДФС Харківської області, начальник податкової інспекції Полтави, а також чиновники податкової служби Дніпра, Одеси, Луганська та інших міст".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА