Інтерфакс-Україна
13:47 20.05.2017

Семеро українських військових поранені в зоні АТО за добу

1 хв читати
Семеро українських військових поранені в зоні АТО за добу

Семеро українських військовослужбовців дістали поранень у зоні проведення антитерористичної операції за минулу добу, повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

"За минулу добу в результаті бойових дій загиблих серед українських військових немає, але семеро військовослужбовців дістали поранень і травм", - сказав він на брифінгу в суботу в Києві.

Уранці прес-центр штабу АТО повідомляв, що за минулу добу бойовики 55 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України, внаслідок чого четверо військовослужбовців дістали поранень.

ОСТАННЄ

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням

Італія, Болгарія та Мальта разом із Бельгією шукають альтернативи кредиту Україні за рахунок активів РФ – ЗМІ

Для деокупованих територій буде необхідне перехідне освітнє законодавство - освітній омбудсмен Лещик

Концепцію розвитку підводного розмінування напрацювали в Міноборони

Конвенція про компенсаційну комісію для України буде підписана у Нідерландах за участі Зеленського у вівторок - Жовква

Кабмін оновив правила профадаптації ветеранів, членів їхніх родин і родин загиблих Захисників

Через удари РФ без світла вся підконтрольна Україні частина Донеччини з майже 430 тис. споживачів - Міненерго

Лещик: важко сказати, чи зупинило виїзд 17-річних дітей відкриття кордонів для юнаків 18-22 років

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА